Úvod Jak se k nám dostanete

Jak se k nám dostanete

JAK SE K NÁM DOSTANETE (MAPA, POPIS CESTY A GPS)
Naše apartmány jsou v Šatlavské ulici č. 140 vpravo od Infocentra, v domě porostlém břečťanem, který je asi 40 metrů od náměstí. Ulička je dosti úzká, proto vjezd autem příliš nedoporučujeme.
Při příjezdu autem je nejlepší vjet z Objížďkové ulice Horní ulicí do pěší zóny kolem hotelu Růže, dojet na náměstí Svornosti a dočasně zaparkovat nejlépe přímo před Infocentrem (GPS: 48°48'39.03”N 14°18'57.51”E), případně vpravo od hotelu Grand. Městské policii se stačí ústně prokázat jako naši hosté. Neparkujte, prosím, na místech vyhrazených pro městskou policii ani na místě pro tělesně postižené. Penzión je dům porostlý břečťanem v Šatlavské ulici, která se nachází mezi Infocentrem a Hotelem Grand. Náš recepční vám v recepci předá kartu opravňující k vjezdu do historického centra města, kterou raději co nejdříve umístěte za přední sklo vašeho vozidla, a také mapu Českého Krumlova. Na náměstí můžete parkovat pouze na nezbytně nutnou dobu.
Oplocené parkování v Linecké ulici v ceně 190 Kč za vozidlo a den se platí přímo v recepci při placení celého pobytu. K dispozici jsou vám také nehlídaná parkoviště P1, P2 nebo P3. Ceník parkování na těchto parkovištích najdete na stránce http://www.ckrumlov.info/docs/cz/parking_cenik.xml.

Doporučené parkování: v Linecké ulici
Adresa: Linecká 66, Český Krumlov
GPS parkování: 48.8075197N, 14.3180953E
GPS Castle View Apartments: 48°48'39.03”N 14°18'57.51”E

 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.